Idealnie dopasowane meble biurowe na wymiar - Wrocław, Legnica, Lubin, Polkowice, Głogów, Zielona Góra, Nowa Sól, dolnośląskie i południe Lubuskiego

Miejsce, w którym pracujesz każdego dnia, powinno umożliwiać Ci skupienie. W UNIKKON idziemy o krok dalej. Nasze meble biurowe na zamówienie swoim designem pobudzają wyobraźnię i motywują do pracy. Są tak samo reprezentatywne, co pojemne i funkcjonalne. Wśród tak nowoczesnych mebli gabinetowych – biurka z prawdziwego zdarzenia, regału mieszczącego wszystkie książki, komody prezentującej osiągnięcia biznesowe i innych – praca nie jest obowiązkiem, lecz przyjemnością.
Meble biurowe na wymiar wykonujemy we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Głogowie, Zielonej Górze i Nowej Soli oraz na terenie województwa dolnośląskiego i południe Lubuskiego.

Jak zamówić meble do biura?

Projekt

Przygotujemy dla Ciebie projekt nowoczesnych mebli do biura na wymiar

Wycena

Przedstawimy cenę Twojego zamówienia

Dostawa

Dostarczymy zamówienie na terenie Wrocławia, Legnicy, Lubina, Polkowic, Głogowa, Zielonej Góry, Nowej Soli i województwa dolnośląskiego oraz południa Lubuskiego

Montaż

Wykonamy profesjonalny i kompleksowy montaż

Meble biurowe na zamówienie – Wrocław, Legnica, Lubin, Polkowice, Głogów, Zielona Góra, Nowa Sól, dolnośląskie i południe Lubuskiego

Chcesz, aby Twoje biuro było naprawdę wyjątkowe? Mebli biurowych na zamówienie od UNIKKON nie spotkasz w żadnej innej przestrzeni. Zaprojektujemy je specjalnie pod Twój indywidualny gust oraz zaproponujemy inteligentne rozwiązania mające wpływ na Twoją wygodę. Gdy już to zrobimy, dostarczymy meble do biura na wymiar pod wskazany adres we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Głogowie, Zielonej Górze i Nowej Soli oraz na terenie województwa dolnośląskiego i południe Lubuskiego, a następnie wykonamy kompleksowy montaż. Tobie pozostanie już tylko rozłożyć dokumenty, laptop i przynieść do odmienionego miejsca pracy ulubiony kubek.

Nowoczesne meble do gabinetu domowego i biura od UNIKKON

Zajmujemy się realizacją zarówno nowoczesnych mebli do gabinetu domowego, jak i większych projektów do biur. W każdym z tych przypadków bierzemy pod uwagę duet oryginalnego designu oraz pożądanej funkcjonalności. Meble biurowe w stylu loft, biurko z pojemnymi szufladami wyposażonymi w cichy domyk, podświetlana komoda eksponująca dyplomy i certyfikaty? To tylko kilka propozycji na nowoczesne meble do Twojego biura w domu, jak i firmowego gabinetu.

Biurko na wymiar

To centralna część każdego biura. Biurko na wymiar powinno być właściwie dobrane do potrzeb konkretnego użytkownika. To ważne, ponieważ to właśnie przy nim spędza się większą część dnia. Powinno być odpowiednio szerokie i głębokie, tak aby pomieściło wszystkie niezbędne urządzenia, akcesoria, a także dokumenty. Ponadto bardzo istotne jest również to, żeby było wyposażone we właściwą liczbę szuflad i szafek.
W naszej firmie wykonujemy projekty, które spełniają indywidualne potrzeby każdego klienta. Podczas rozmowy podpowiadamy również funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzają się na co dzień. Oczywiście, dbamy przy tym także o świetny design biurka. Zależy nam bowiem na tym, żeby nie tylko było praktyczne, ale także aby świetnie się prezentowała w konkretnym wnętrzu.

szybka wycena
skontaktuj się z projektantem
Szybka wycena
Powrót na górę