Garderoby na wymiar - Wrocław, Legnica, Lubin, Polkowice, Głogów, Zielona Góra, Nowa Sół / dolnośląskie i południe Lubuskiego

Każdego ranka stajesz przed szafą i mówisz: nie mam się w co ubrać? W UNIKKON rozwiążemy Twój problem. Nasze garderoby na wymiar pomogą Ci uporządkować buty, ubrania, biżuterię i inne, a dzięki nowej, zorganizowanej przestrzeni, zaoszczędzisz swój cenny czas. Obawiasz się jednak, że z powodu niewielkiej ilości miejsca, realizacja Twojej wymarzonej szafy nie dojdzie do skutku? Mała garderoba przy sypialni, narożna garderoba, a nawet garderoba pod skosem nie są dla nas problemem! Wykonujemy je we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Głogowie, Zielonej Górze i Nowej Soli oraz na terenie województwa dolnośląskiego i południe Lubuskiego.

Jak zamówić garderobę?

Projekt

Przygotujemy dla Ciebie projekt nowoczesnej garderoby na wymiar

Wycena

Przedstawimy cenę Twoich mebli

Dostawa

Dostarczymy zamówienie na terenie Wrocławia, Legnicy, Lubina, Polkowic, Głogowa, Zielonej Góry, Nowej Soli i województwa dolnośląskiego oraz południa Lubuskiego

Montaż

Wykonamy profesjonalny i kompleksowy montaż

Szeroki wybór materiałów, wzorów i kolorów

Zamawiając garderoby na wymiar od UNIKKON, Twoim zadaniem będzie wybór materiałów z naszych próbników oraz przedstawienie nam swojej wizji. Resztą zajmiemy się my. Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną garderobę, dostarczymy ją pod wskazany adres we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Głogowie, Zielonej Górze i Nowej Soli oraz na terenie województwa dolnośląskiego i południe Lubuskiego, a następnie zamontujemy. Tobie pozostanie już tylko radość z wymarzonej szafy i rozłożenie ubrań na dostosowanych do Ciebie półkach, szufladach i wieszakach.

Nowoczesne garderoby na zamówienie – inteligentne rozwiązania od UNIKKON

 Nasze garderoby na zamówienie projektujemy z myślą o kilku najważniejszych aspektach. Dbamy o to, aby były tak samo pojemne, praktyczne i ergonomiczne, co zachwycające swoim designem. Dlatego zamawiając garderobę na wymiar w UNIKKON, możesz być pewien, że zastosowane inteligentne rozwiązania jak pantografy, półki z podświetleniem, szuflady z cichym domykiem i inne będą w symbiozie z nowoczesnym wyglądem cieszącym oko każdego dnia.

 

W Unikkon dbamy nie tylko o świetny design, ale również praktyczne rozwiązania, które poprawiają komfort życia. To właśnie dlatego można u nas zamówić również zabudowy wnękowe na wymiar, które doskonale sprawdzają się w niewielkich łazienkach, wąskich korytarzach, w pokojach na poddaszach czy małych przedpokojach. Zabudowy są funkcjonalne, nowoczesne, a przy tym świetnie się prezentują. Zapewniają maksimum wygody użytkowania, a ponadto zastosowane w nich mechanizmy są niezwykle solidne.

szybka wycena
skontaktuj się z projektantem
Szybka wycena
Powrót na górę