Współpraca z deweloperami, architektami, projektantami wnętrz

Chcemy podzielić się unikalnym designem i zadziwiającą ergonomią naszych produktów. Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z deweloperami, architektami, jak i projektantami wnętrz,którzy pozwolą naszym meblom zadomowić się w danej przestrzeni i ułatwiać jej mieszkańcom codzienne rytuały. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pasjonatów nieszablonowej estetyki i pożądanej funkcjonalności ceniących przejrzyste warunki partnerstwa oraz realizujących projekty we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Głogowie, Zielonej Górze i Nowej Soli i na terenie województwa dolnośląskiego oraz południa Lubuskiego.

Zabudowa meblowa w mieszkaniach czy domach nierzadko wymaga sprytu zastosowanych rozwiązań dla jak najlepszej ergonomii, inteligentnego wykorzystania niewielkiej przestrzeni czy użycia różnych technologii ruchu. Nasze doświadczenie w produkcji mebli dla budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego czy zamieszkania zbiorowego pozwala nam śmiało wychodzić z ofertą współpracy dla deweloperów ceniących tak samo wysoką jakość wykonania, jak terminowość realizacji.

Oferując współpracę dla architektów mamy na myśli o wiele więcej. Doradztwo w trakcie wykonywania projektu, a także na każdym etapie zlecenia, sugerowanie najlepszych rozwiązań i sprawdzonych pomysłów oraz udostępnianie wzorników, aby w efekcie terminowo, kompleksowo i z najwyższą starannością zrealizować projekt ergonomicznych mebli na wymiar. Dla naszych partnerów mamy także atrakcyjne warunki rozliczeń.

Idee projektantów wnętrz przygotowywane dla swoich klientów są szyte na miarę. Zupełnie tak, jak nasze meble na wymiar. Dlatego ofertę współpracy kierujemy także do osób urządzających mieszkania, którym udostępnimy wzorniki z próbkami materiałów, pomożemy w opracowaniu projektu wykonawczego i zaproponujemy ciekawe rozwiązania. Połączenie naszych sił poskutkuje oryginalnymi meblami wpisującymi się w aranżację designerskich, a zarazem praktycznych przestrzeni. Możemy zagwarantować, że współpraca z naszej strony będzie cechować się rzetelnością i terminowością, a warunki rozliczeń będą korzystne dla każdej ze stron.

Zainteresowany / zainteresowana współpracą?

Telefon - zadzwoń do nas
szybka wycena
skontaktuj się z projektantem
Szybka wycena
Powrót na górę