Zabudowy wnękowe na wymiar - Wrocław / dolnośląskie

Nawet niewielki metraż odpowiednio zaprojektowany, może pomieścić więcej niż Ci się wydaje. W UNIKKON udowadniamy to przy każdej realizacji. Nasze zabudowy wnękowe – szafy przesuwne na wymiar, szafy do przedpokoju z lustrem i inne – tworzymy z myślą o Twojej estetycznej i nowoczesnej, a jednocześnie praktycznej i funkcjonalnej przestrzeni.
Projekty szaf wnękowych do zabudowy realizujemy we Wrocławiu oraz na terenie województwa dolnośląskiego.

Szafa do zabudowy


Szafa do zabudowy może być przesuwna lub otwierana tradycyjnie. Niezależnie od tego, jaki mechanizm wybierzesz, całość posłuży Ci przez bardzo długi czas. Dajemy na to gwarancję, ponieważ pracujemy z użyciem jedynie najlepszych materiałów. Jeżeli zależy Ci zatem na wysokiej jakości, solidności, trwałości, ale również na ciekawym designie, możesz swobodnie oddać się w nasze ręce. Nasz projektant zadba o to, żeby Twoja szafa wnękowa spełniała swoją funkcję, a przy tym była właściwie dopasowana do aranżacji Twojego mieszkania.


Zabudowa wnęk


W Twoim domu albo mieszkaniu znajdują się niewielkie przestrzenie, np. pod skosami, w których nie można nic ustawić? Zabudowa wnęk będzie idealnym rozwiązaniem tego problemu. W naszej firmie zadbamy o to, żeby ta przestrzeń stała się jak najbardziej funkcjonalna. Wspólnie dobierzemy szuflady, półki oraz miejsce do wieszania ubrań, tak aby mebel był praktyczny dla wszystkich domowników. Jeżeli szafa w zabudowie znajdzie się w przedpokoju, zadbamy o miejsce na obuwie oraz okrycia wierzchnie, jeśli stanie w pokoju dziecięcym, nie pominiemy „skrytek” na zabawki. Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, pokazując mu jak najbardziej funkcjonalne możliwości.


Jak zamówić szafę wnękową?

Projekt

Przygotujemy dla Ciebie projekt nowoczesnej szafy wnękowej na wymiar

Wycena

Przedstawimy cenę Twojego zamówienia

Dostawa

Dostarczymy meble na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego

Montaż

Wykonamy profesjonalny i kompleksowy montaż

Szafy do przedpokoju na wymiar – Wrocław i dolnośląskie

Chcesz już rozpakować pudła po przeprowadzce lub uporządkować rzeczy zajmujące miejsce w korytarzu? Szafy do przedpokoju na wymiar od UNIKKON Ci w tym pomogą. Przedstaw nam swoją koncepcję, a my zaproponujemy ciekawy projekt nowoczesnych i pojemnych mebli wzbogaconych o inteligentne rozwiązania jak praktyczne pantografy czy podświetlane wnętrza. Po akceptacji projektu przystąpimy do działania. Stworzymy dla Ciebie szafy do zabudowy na zamówienie, dostarczymy je pod wskazany adres we Wrocławiu i na terenie województwa dolnośląskiego, a następnie kompleksowo zamontujemy. Twoim ostatnim zadaniem będzie ułożenie ubrań na półkach i radość z nowej, uporządkowanej przestrzeni.

Nowoczesne projekty szaf wnękowych od UNIKKON

Szafa przesuwna z lustrem, ta otwierana klasycznie, z pantografem ułatwiającym dostęp do wysoko zawieszonych ubrań, z oświetleniem led i cichym domykiem? Nasze nowoczesne projekty szaf wnękowych na wymiar realizujemy bez ograniczeń. Pomożemy Ci nawet z pozoru niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce zachwycające designem i funkcjonalnością.

szybka wycena
spotkanie online
skontaktuj się z projektantem
Szybka wycena
Powrót na górę