Pokój dziecięcy

Jednego dnia jest statkiem pirackim na otwartym morzu, drugiego oazą spokoju do odrabiania lekcji, trzeciego miejscem urodzinowego przyjęcia. Pokój Twojej pociechy to wyjątkowa i jednocześnie wymagająca przestrzeń. Wiemy o tym, dlatego meble dziecięce na wymiar od UNIKKON – meblościanki, biurka, łóżka, regały na książki i inne – projektujemy tak, aby sprostały wymaganiom nawet najmłodszych klientów :) Sprawdź nasze meble na wymiar do pokoju dziecka, które tworzymy we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Głogowie, Zielonej Górze i Nowej Soli i na terenie województwa dolnośląskiego oraz południa Lubuskiego.    


Oferowane przez nas meble na wymiar dla dzieci mogą rosnąc razem z Twoją pociechą. Możemy wspólnie stworzyć projekt, który będzie ponadczasowy, a wysoka jakość materiałów sprawi, że konstrukcja wytrzyma długie lata. Możemy zaprojektować również ciekawe rozwiązania do pokoju nastolatków, na pewno każda osoba w wieku dojrzewania ucieszy się z garderoby na wymiar na wyłączność.

Jak zamówić meble do pokoju dziecięcego?

Projekt

Przygotujemy projekt modnego i praktycznego pokoju dla dziecka.

Wycena

Przedstawimy cenę Twoich mebli do pokoju dziecięcego.

Dostawa

Dostarczymy zamówienie pod wskazany adres.

Montaż

Wykonamy profesjonalny i kompleksowy montaż.

Meble na wymiar – pokój dziecięcy jak z marzeń

Dla dorosłych sypialnia to miejsce relaksu. Dla maluchów z kolei przestrzeń do szalonych zabaw, do nauki samodzielności, goszczenia szkolnych przyjaciół, odrabiania w skupieniu zadań domowych i wielu innych aktywności. Dlatego meble na wymiar i pokój dziecięcy muszą być doskonałą symbiozą tego, co trwałe, bezpieczne, praktyczne i… kreatywne. Właśnie takie są meble dla dzieci od UNIKKON. Dostosowane do małego człowieka meblościanki ułatwią mu samodzielnie posprzątanie zabawek, wygodne łóżko zapewni bezpieczny sen, komfortowe biurko wesprze koncentrację, a nieszablonowe regały na książki będą praktycznym miejscem przechowywania czasami mniej praktycznych przedmiotów :) Z takim zestawem mebli dziecięcych zdanie: Idź do swojego pokoju zyska zupełnie nowe znaczenie!

Meble na wymiar do pokoju dziecięcego od UNIKKON – od projektu aż po montaż

Twoja pociecha ma jasno sprecyzowane wymagania dotyczące swoich mebli dziecięcych, przestrzeń, jaką dysponujesz, jest niewymiarowa, a może po prostu cenisz sobie jakość – obsługi, użytych materiałów, montażu i innych? Wybierz meble na wymiar do pokoju dziecięcego od UNIKKON. Zaopiekujemy się Tobą na każdym etapie zlecenia – pomożemy zaprojektować biurko dla dziecka, regały na zabawki, łóżko, szafę na wymiar i inne wymarzone przez małego człowieka elementy. Po przygotowaniu projektu prześlemy go naszym wykwalifikowanym stolarzom gotowym rozpocząć realizację zamówienia, a finalnie – dostarczyć je i zamontować pod wskazanym adresem we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Głogowie, Zielonej Górze i Nowej Soli oraz na terenie województwa dolnośląskiego i południe Lubuskiego. Tobie, a przede wszystkim Twojemu maluchowi, pozostanie już tylko cieszyć się z trwałych i niebanalnych mebli, które każdego dnia wspierać będą rozwój ciekawego świata odkrywcy.

szybka wycena
skontaktuj się z projektantem
Szybka wycena
Powrót na górę