Meble na wymiar czy gotowe zestawy?

30.07.2021

Meble na wymiar czy gotowe zestawy?

Urządzasz mieszkanie i stoisz przed wyborem mebli na wymiar lub gotowych zestawów? Nie możesz się zdecydować, które rozwiązanie wybrać? Sprawdź, jakie zalety mają meble na zamówienie, a jakie korzyści płyną z zestawów meblowych dostępnych od ręki. 

 

Meble na wymiar – zalety mebli na zamówienie

 

Masz swoją nietypową wizję na urządzenie mieszkania, ale żaden gotowy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Dysponujesz przestrzenią o nieregularnych kształtach, a zabudowanie jej meblami marketowymi jest niewykonalne? A może bardziej od niskich kosztów, cenisz sobie jakość, która nie zmienia się z upływem lat? W takim razie meble na wymiar to rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Spójrz na zalety mebli na zamówienie.

 

Realizacja nawet nietypowych projektów 

 

Tak, jak oferta gotowych zestawów jest ograniczona, tak w przypadku mebli na wymiar ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Możesz zrealizować niemalże każdą swoją wizję, sprawiając, że Twoje mieszkanie będzie połączeniem oryginalności i funkcjonalności. Fronty frezowanie lub gładkie, uchwyty krawędziowe lub szafki otwierane dotknięciem ręki, styl nowoczesny, a może prowansalski? Wybierając meble na wymiar, stajesz się projektantem swojej przestrzeni.  

 

Wykorzystanie każdej powierzchni

 

Potrzebujesz mebli, które będą jednocześnie designerskie i wytrzymałe, ale nie wyobrażasz sobie rezygnowania z funkcjonalności lub na odwrót? Decydując się na meble na wymiar, możesz z pomocą projektanta zagospodarować każde miejsce tak, by przechowywanie nawet w niewielkim mieszkaniu było proste i przyjemne. 

 

Opieka profesjonalistów

 

Poszukując gotowych mebli, prawdopodobnie przechodzisz sam przez cały proces zakupowy, a informacji szukasz w drobnym druczku karty produktu. W przypadku mebli na zamówienie jesteś pod opieką profesjonalistów – konsultantów, projektantów wnętrz, monterów – gotowych doradzić Ci na każdym etapie zamówienia. 

 

Jakość i trwałość na lata

 

Meble oferowane w marketach budowlanych czy te dostępne online od ręki zazwyczaj wyróżniają się niską ceną i… słabą jakością. Przeraża Cię wizja wymiany kuchni po kilku latach od jej montażu? Meble na wymiar produkowane są z wytrzymałych materiałów dostosowanych do wymagających warunków takich jak wilgoć w łazience czy częste eksploatowanie kuchni.   

 

Fachowy montaż

 

Złożyłeś zamówienie na gotowe meble, które firma kurierska dostarczyła w kilkudziesięciu paczkach? Nie masz czasu i narzędzi do samodzielnego złożenia ich, a poza tym instrukcja jest nieczytelna? Decydując się na meble na zamówienie, otrzymujesz fachowy montaż i tym samym zyskujesz czas. 

 

Gotowe zestawy – kiedy to dobry wybór? 

 

Meble na zamówienie możesz dostosować do nietypowych wymiarów pomieszczenia, zaprojektować zgodnie z Twoją wizją, wyposażyć w funkcjonalne rozwiązania, które na bieżąco konsultować będziesz z dedykowanym projektantem wnętrz. Jeśli jednak nie zależy Ci na powyższych, bo miejsce, którym dysponujesz, ma wymiarowe kształty, bardziej od jakości cenisz niewielkie koszty, urządzasz mieszkanie studenckie z myślą o rychłym remoncie itd. – zwróć uwagę na gotowe zestawy mebli. Często są dostępne od ręki, a przesyłka może być pod Twoimi drzwiami w ciągu kilku dni. Tylko pamiętaj, aby kilka kolejnych dni zarezerwować na samodzielny montaż :)

 

Jeśli jednak istotne są dla Ciebie personalizacja wyglądu i funkcjonalności, jakość wykonania, kompleksowość usług, trwałość na lata – odezwij się do nas, aby poznać ofertę mebli na wymiar od UNIKKON.

szybka wycena
skontaktuj się z projektantem
Szybka wycena
Powrót na górę